Informace

Vážení zákazníci,

vítejte na stránkách společnosti Totem.

Naše firma začala svoji činnost v roce 1993, kdy se výhradně zabývala zakázkovou výrobou a dodávkami produktů z plastových PVC fólií. Jednalo se zejména o různé obaly a pouzdra na bankovní průkazky, šeky, informační brožury, pouzdra na cestovní doklady a visačky na zavazadla pro cestovní kanceláře, pouzdra na jízdenky, prospektové desky apod. Od toho byl samozřejmě jen krůček k dodávkám plastových šanonů, pořadačů, spisových desek atd.

Postupem času jsme také naši nabídku rozšířili o výrobky z polypropylénových a polyetylénových fólii a s tím související identifikační a kongresové visačky, různá pouzdra na karty, jmenovky, náramky.

Náš sortiment se posléze zvětšil o standardní produkty, jako jsou například bezpečnostní fóliové obálky, přepravní fóliové obálky, samolepicí fóliové obálky na průvodní dokumenty a dobírkové průvodky, bublinkové obálky. Byť jsou standardní, je samozřejmostí upravit jejich velikost, barvu, případně potisk dle přání zákazníka.

Vždy bylo naším cílem nabídnout zákazníkům komplexní službu, tzn. od upřesnění zadání, návrhu, grafické i tiskové přípravy až po samotnou výrobu a dodání na místo určení. Snad i proto se můžeme pyšnit takovými zákazníky jako Čedok, Česká pošta, Alexandria, Blue Style, TPCA, Škoda MB, BSH, Fast atd.

Pevně věříme, že i vy s námi budete spokojeni.